26 Haziran 2022 Çemişgezek'te 1 Saat Elektrik Kesintisi

Tunceli Çemişgezek yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 26 june sunday günü saat 15:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Fırat Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tunceli

Etkilenen İlçe
ÇEMİŞGEZEK

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
26 June 2022 Sunday Günü Saat 15:06

Bitiş Zamanı
26 June 2022 Sunday Günü Saat 16:06

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması (Ekip)

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
KALE MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tunceli Çemişgezek ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tunceli Çemişgezek ilçesinde ortaya çıkan kesinti 26 june sunday günü saat 15:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tunceli Çemişgezek ilçesinde 26 june sunday günü saat 15:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 26 june sunday günü saat 16:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tunceli Çemişgezek ilçesinde 26 june sunday günü saat 15:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Tunceli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları