19 Ekim 2021 Pülümür'da 7 Saat Elektrik Kesintisi

Tunceli Pülümür yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 19 ekim salı günü saat 09:10 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Fırat Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tunceli

Etkilenen İlçe
PÜLÜMÜR

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
19 Ekim 2021 Salı Günü Saat 09:10

Bitiş Zamanı
19 Ekim 2021 Salı Günü Saat 16:10

Kesinti Süresi
Yedi Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
SAĞLAMTAŞ KÖYÜ

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tunceli Pülümür ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tunceli Pülümür ilçesinde ortaya çıkan kesinti 19 ekim salı günü saat 09:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tunceli Pülümür ilçesinde 19 ekim salı günü saat 09:10'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 19 ekim salı günü saat 16:10'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tunceli Pülümür ilçesinde 19 ekim salı günü saat 09:10'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi yedi saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Tunceli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları