15 Haziran 2021 Hozat'ta 9 Saat Elektrik Kesintisi

Tunceli Hozat yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 15 haziran salı günü saat 08:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Fırat Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tunceli Hozat ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tunceli Hozat ilçesinde ortaya çıkan kesinti 15 haziran salı günü saat 08:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tunceli Hozat ilçesinde 15 haziran salı günü saat 08:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 15 haziran salı günü saat 17:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tunceli Hozat ilçesinde 15 haziran salı günü saat 08:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dokuz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Tunceli

Etkilenen İlçe
HOZAT

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
15 Haziran 2021 Salı Günü Saat 08:06

Bitiş Zamanı
15 Haziran 2021 Salı Günü Saat 17:06

Kesinti Süresi
Dokuz Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması (Müteahhit)

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
ÇAĞLARCA KÖYÜ ÜZÜMLÜ MEZRA
Tunceli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları