29 Ocak 2023 Arsin'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Trabzon Arsin yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 29 january sunday günü saat 10:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Trabzon

Etkilenen İlçe
ARSİN

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
29 January 2023 Sunday Günü Saat 10:01

Bitiş Zamanı
29 January 2023 Sunday Günü Saat 11:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
KARACA MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Trabzon Arsin ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trabzon Arsin ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 29 january sunday günü saat 10:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Trabzon Arsin ilçesinde 29 january sunday günü saat 10:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 29 january sunday günü saat 11:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Trabzon Arsin ilçesinde 29 january sunday günü saat 10:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Trabzon ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları