27 Ocak 2023 Araklı'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Trabzon Araklı yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 27 january friday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Trabzon

Etkilenen İlçe
ARAKLI

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
27 January 2023 Friday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
27 January 2023 Friday Günü Saat 10:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Yatırım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
ERENLER MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Trabzon Araklı ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trabzon Araklı ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 27 january friday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Trabzon Araklı ilçesinde 27 january friday günü saat 09:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 27 january friday günü saat 10:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Trabzon Araklı ilçesinde 27 january friday günü saat 09:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Trabzon ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları