27 Eylül 2022 Yomra'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Trabzon Yomra yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 27 september tuesday günü saat 07:09 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Trabzon

Etkilenen İlçe
YOMRA

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
27 September 2022 Tuesday Günü Saat 07:09

Bitiş Zamanı
27 September 2022 Tuesday Günü Saat 08:09

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması (Ekip)

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
ÇINARLI MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Trabzon Yomra ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trabzon Yomra ilçesinde ortaya çıkan kesinti 27 september tuesday günü saat 07:09'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Trabzon Yomra ilçesinde 27 september tuesday günü saat 07:09'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 27 september tuesday günü saat 08:09'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Trabzon Yomra ilçesinde 27 september tuesday günü saat 07:09'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Trabzon ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları