20 Mart 2023 Çaykara'da 7 Saat Elektrik Kesintisi

Trabzon Çaykara yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 20 march monday günü saat 09:03 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Trabzon

Etkilenen İlçe
ÇAYKARA

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
20 March 2023 Monday Günü Saat 09:03

Bitiş Zamanı
20 March 2023 Monday Günü Saat 16:03

Kesinti Süresi
Yedi Saat

Kesinti Nedeni
Yatırım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
ÇAMBAŞI MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Trabzon Çaykara ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trabzon Çaykara ilçesinde ortaya çıkan kesinti 20 march monday günü saat 09:03'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Trabzon Çaykara ilçesinde 20 march monday günü saat 09:03'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 20 march monday günü saat 16:03'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Trabzon Çaykara ilçesinde 20 march monday günü saat 09:03'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi yedi saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Trabzon ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları