14 Haziran 2021 Maçka'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Trabzon Maçka yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 14 haziran pazartesi günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Trabzon Maçka ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trabzon Maçka ilçesinde ortaya çıkan kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Trabzon Maçka ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 09:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 10:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Trabzon Maçka ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 09:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Trabzon

Etkilenen İlçe
MAÇKA

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 10:06

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Altyapı Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
KİREMİTLİ MAH.
Trabzon ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları