28 Kasım 2021 Süleymanpaşa'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Süleymanpaşa ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 28 november sunday günü saat 09:11 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
SÜLEYMANPAŞA

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 November 2021 Sunday Günü Saat 09:11

Bitiş Zamanı
28 November 2021 Sunday Günü Saat 17:11

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
SÜLEYMANPAŞA PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Süleymanpaşa İlçesine Bağlı, Nusratlı Mahallesinde Tesis Çalışması nedeniyle elektrik kesintisi olacaktır. Nusratlı ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Nusratlı

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 28 november sunday günü saat 09:11'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde 28 november sunday günü saat 09:11'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 28 november sunday günü saat 17:11'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde 28 november sunday günü saat 09:11'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti sekiz saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları