28 Kasım 2021 Marmaraereğlisi'de 8 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Marmaraereğlisi yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 28 november sunday günü saat 09:11 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
MARMARAEREĞLİSİ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 November 2021 Sunday Günü Saat 09:11

Bitiş Zamanı
28 November 2021 Sunday Günü Saat 17:11

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
MARMARAEREĞLİSİ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. M.EREĞLİSİ FABRİKALAR BÖLGESİ Kamaradere ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Kamaradere

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 28 november sunday günü saat 09:11'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde 28 november sunday günü saat 09:11'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 28 november sunday günü saat 17:11'da sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde 28 november sunday günü saat 09:11'da yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları