28 Kasım 2021 Ergene'de 2 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Ergene ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 28 november sunday günü saat 01:11 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ERGENE

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 November 2021 Sunday Günü Saat 01:11

Bitiş Zamanı
28 November 2021 Sunday Günü Saat 02:11

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
ERGENE PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ERGENE İLÇESİ;Ulaş OSB Mah. 117 Sok. No:8 1,Ergene 2 OSB Ergene TEKİRDAĞKIRKGÖZ MAH; KIRKGÖZ ESENLER GİRİŞİ, VAKIFLAR OSB; İNDORAMA İPLİK SAN. VE TİC. A.Ş. Ulaş Osb , Vakıflar Osb ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
UlaşOsb

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Ergene ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Ergene ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 november sunday günü saat 01:11'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Ergene ilçesinde 28 november sunday günü saat 01:11'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 november sunday günü saat 02:11'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Ergene ilçesinde 28 november sunday günü saat 01:11'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları