28 Kasım 2021 Çorlu'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Tekirdağ Çorlu ilçesinde yaşanmaktadır. Çorlu ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 28 november sunday günü saat 09:11 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ÇORLU

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 November 2021 Sunday Günü Saat 09:11

Bitiş Zamanı
28 November 2021 Sunday Günü Saat 12:11

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
ÇORLU PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ÇORLU İLÇESİ;HATİP MAH; SARILAR YOLU (MİMAR SİNAN CAD) Hatip ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Hatip

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Çorlu ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Çorlu ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 november sunday günü saat 09:11'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Çorlu ilçesinde 28 november sunday günü saat 09:11'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 november sunday günü saat 12:11'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Çorlu ilçesinde 28 november sunday günü saat 09:11'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları