26 Şubat 2021 Çerkezköy'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Çerkezköy yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 26 şubat cuma günü saat 13:02 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 26 şubat cuma günü saat 13:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde 26 şubat cuma günü saat 13:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 26 şubat cuma günü saat 15:02'de sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde 26 şubat cuma günü saat 13:02'de yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ÇERKEZKÖY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
26 Şubat 2021 Cuma Günü Saat 13:02

Bitiş Zamanı
26 Şubat 2021 Cuma Günü Saat 15:02

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
ÇERKEZKÖY PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ÇERKEZKÖY CUMHURİYET MAHALLESİNİN KÜÇÜK BİR BÖLÜMÜ ( BEYAZ KANARYA SOKAK ) Cumhuriyet ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Cumhuriyet
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları