25 Şubat 2021 Süleymanpaşa'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 25 şubat perşembe günü saat 13:02 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 25 şubat perşembe günü saat 14:02'de sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
SÜLEYMANPAŞA

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 13:02

Bitiş Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 14:02

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
SÜLEYMANPAŞA PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Süleymanpaşa İlçesi; Gündüzlü Mahallesi Yarapsanlı Benzinlik ve Çiftliği ile Tekirdağ Muratlı yolu üzeri Çiftlik Evleri. Gündüzlü ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Gündüzlü
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları