25 Şubat 2021 Kapaklı'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Tekirdağ Kapaklı ilçesinde yaşanmaktadır. Kapaklı ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 25 şubat perşembe günü saat 13:02 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Kapaklı ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Kapaklı ilçesinde ortaya çıkan kesinti 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Kapaklı ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 25 şubat perşembe günü saat 14:02'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Kapaklı ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
KAPAKLI

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 13:02

Bitiş Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 14:02

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
KAPAKLI PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. YANIKAĞIL MAHALLESİNİN TAMAMI,KARAAĞAÇ MAHALLESİNİN KÜÇÜK BİR BÖLÜMÜ ( 51.SOKAK,52.SOKAK,53.SOKAK,56.SOKAK,81.SOKAK,85.SOKAK,87.SOKAK,97.SOKAK,98.SOKAK,99.SOKAK,100.SOKAK,1021. SOKAK,102.SOKAK,103.SOKAK,2 CADDE,TEKNOPRESS METAL, YAGLI TOHUMLAR, HALIL BEYENAL, BARTURNAK TURIZM NAKLİYAT ) Yanıkağıl , Karaağaç ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Yanıkağıl
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları