19 Ocak 2022 Kapaklı'da 9 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Kapaklı ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 19 january wednesday günü saat 08:01 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
KAPAKLI

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
19 January 2022 Wednesday Günü Saat 08:01

Bitiş Zamanı
19 January 2022 Wednesday Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Dokuz Saat

Kesinti Nedeni
KAPAKLI PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. KAPAKLI PINARÇA MAHALLESİNİN KÜÇÜK BİR BÖLÜMÜ ( PINARÇA MAHALLESİ ÇERKEZKÖY GİRİŞ BÖLÜMÜ ) Pınarca ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Pınarca

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Kapaklı ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Kapaklı ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 19 january wednesday günü saat 08:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Kapaklı ilçesinde 19 january wednesday günü saat 08:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 19 january wednesday günü saat 17:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Kapaklı ilçesinde 19 january wednesday günü saat 08:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti dokuz saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları