18 Ocak 2022 Malkara'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Malkara ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 18 january tuesday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
MALKARA

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 January 2022 Tuesday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
18 January 2022 Tuesday Günü Saat 13:01

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
MALKARA PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. HEREKE, YÖRÜK,KIRIKALİ KARAMURAT İBRİBEY,EVRENBEY,KARAİĞDEMİR Evrenbey , Karaiğdemir , Yörük , Hereke , Karamurat , Ibribey , Kırıkali ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Evrenbey

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Malkara ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Malkara ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 18 january tuesday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Malkara ilçesinde 18 january tuesday günü saat 09:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 18 january tuesday günü saat 13:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Malkara ilçesinde 18 january tuesday günü saat 09:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti dört saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları