17 Ocak 2022 Süleymanpaşa'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Süleymanpaşa ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 17 january monday günü saat 09:01 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
SÜLEYMANPAŞA

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 11:01

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
SÜLEYMANPAŞA PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Süleymanpaşa İlçesine Bağlı Hürriyet Mahallesinde Mirador Sitesi ve civarında Tesis Çalışması nedeniyle elektrik kesintisi olacaktır. Hürriyet ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Hürriyet

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde ortaya çıkan kesinti 17 january monday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 17 january monday günü saat 11:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları