17 Ocak 2022 Malkara'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Malkara yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 17 january monday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
MALKARA

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
MALKARA PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. GÜNEŞLİ,TEKKE,BAĞPINAR,DOĞANKÖY MESTANLAR,ÜNAL KÖM,KOZYÖRÜK SU DEPOSU,ALAETTİN GÜNER,AÇILIM HAYVANÇILIK,SÜRÜCÜ HAYVANCILIK, HÜSEYİN ARATA Güneşli , Tekkeköy , Bağpınarı , Doğanköy , Mestanlar ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Güneşli

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Malkara ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Malkara ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 17 january monday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Malkara ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 17 january monday günü saat 17:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Malkara ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti sekiz saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları