17 Ekim 2021 Marmaraereğlisi'de 30 Dakika Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 17 ekim pazar günü saat 08:10 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
MARMARAEREĞLİSİ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 08:10

Bitiş Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 09:10

Kesinti Süresi
Otuz Dakika

Kesinti Nedeni
MARMARAEREĞLİSİ PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. M.EREĞLİSİ SULTANKÖY MAH. Sultanköy ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Sultanköy

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 17 ekim pazar günü saat 08:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 08:10'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 17 ekim pazar günü saat 09:10'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 08:10'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti otuz dakika sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları