17 Ekim 2021 Çorlu'da 9 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Çorlu ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 17 ekim pazar günü saat 09:10 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ÇORLU

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 09:10

Bitiş Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 18:10

Kesinti Süresi
Dokuz Saat

Kesinti Nedeni
ÇORLU PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ÇORLU İLÇESİ;TÜRKGÜCÜ OSB; YILMAZ ALPARSLAN CADDESİ (KÖY TARAFI), Türkgücü Osb ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
TürkgücüOsb

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Çorlu ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Çorlu ilçesinde ortaya çıkan kesinti 17 ekim pazar günü saat 09:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Çorlu ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 09:10'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 17 ekim pazar günü saat 18:10'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Çorlu ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 09:10'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dokuz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları