17 Ekim 2021 Çerkezköy'da 9 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Çerkezköy yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 17 ekim pazar günü saat 09:10 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ÇERKEZKÖY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 09:10

Bitiş Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 18:10

Kesinti Süresi
Dokuz Saat

Kesinti Nedeni
ÇERKEZKÖY PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. VELİKÖY SANAYİNİN BİR BÖLÜMÜ ( SARAY DÖKÜM, ÖZER METAL ) Veliköy Osb ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
VeliköyOsb

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 17 ekim pazar günü saat 09:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 09:10'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 17 ekim pazar günü saat 18:10'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 09:10'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti dokuz saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları