16 Ocak 2022 Muratlı'da 7 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Muratlı yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 16 january sunday günü saat 10:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
MURATLI

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 January 2022 Sunday Günü Saat 10:01

Bitiş Zamanı
16 January 2022 Sunday Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Yedi Saat

Kesinti Nedeni
MURATLI PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Kurtpınar Mahallesi Otogar sk., 70.sk., 71.sk., 72.sk., 73.sk., Kasımpatı sk., Defne sk., Sarıgül Sk., Lale Sk., Naim Süleymanoğlu Caddesi, 69.sokak Bir kısmı, Istiklal Kurtpınar ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
IstiklalKurtpınar

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Tekirdağ Muratlı ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 16 january sunday günü saat 10:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Muratlı ilçesinde 16 january sunday günü saat 10:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 16 january sunday günü saat 17:01'da sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Muratlı ilçesinde 16 january sunday günü saat 10:01'da yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti yedi saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları