16 Ocak 2022 Çerkezköy'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 16 january sunday günü saat 13:01 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ÇERKEZKÖY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 January 2022 Sunday Günü Saat 13:01

Bitiş Zamanı
16 January 2022 Sunday Günü Saat 16:01

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
ÇERKEZKÖY PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ÇERKEZKÖY FATİH VE İSTASYON MAHALLELERİNİN KÜÇÜK BİR BÖLÜMÜ ( AMBARDERE MEVKİNİN KÜÇÜK BİR BÖLÜMÜ, FİKRET YALÇINKAYA, İSKİ HALLAÇLI İÇME SU KUYULARI ) Fatih , Istasyon ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Fatih

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde ortaya çıkan kesinti 16 january sunday günü saat 13:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde 16 january sunday günü saat 13:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 16 january sunday günü saat 16:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde 16 january sunday günü saat 13:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları