16 Haziran 2021 Saray'da 5 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Saray yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 16 haziran çarşamba günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Saray ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Saray ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Saray ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 16 haziran çarşamba günü saat 14:06'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Saray ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti beş saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
SARAY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 14:06

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
SARAY PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. SARAY İLÇESİ BAHÇEDERE MAHALLESİNİN BİR KISMI (AT ÇİFTLİĞİ YOLU TARAFI) Bahçedere ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Bahçedere
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları