16 Haziran 2021 Marmaraereğlisi'de 7 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Marmaraereğlisi ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 16 haziran çarşamba günü saat 09:06 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde ortaya çıkan kesinti 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 16 haziran çarşamba günü saat 16:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi yedi saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
MARMARAEREĞLİSİ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 16:06

Kesinti Süresi
Yedi Saat

Kesinti Nedeni
MARMARAEREĞLİSİ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. M.Ereğlisi İlçesine Bağlı Çeşmeli Mahallesi; Yenice Çorlu Kavşağı İstanbul İstikameti Aydoğanlar Tatil Sitesinde ve Yapı Üretim A.Ş. de 154 kV Tegesan TM'de 36 kV Fider 1 Aydoğanlar fiderinde Akım Trafosu değişimi yapılacağından elektrik kesintisi olacaktır. Çeşmeli ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Çeşmeli
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları