16 Ekim 2021 Saray'da 30 Dakika Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Saray yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 16 ekim cumartesi günü saat 12:10 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
SARAY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 Ekim 2021 Cumartesi Günü Saat 12:10

Bitiş Zamanı
16 Ekim 2021 Cumartesi Günü Saat 13:10

Kesinti Süresi
Otuz Dakika

Kesinti Nedeni
SARAY PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. SARAY İLÇESİ ÇUKURYURT, KURTDERE, SİNANLI BAHÇEDERE MAHALLELERİNİN TAMAMI, BEYAZKÖY MAHALLESİNİN BİR KISMI (SERVİ MEVKİİ) Kurtdere , Çukuryurt , Sinanlı , Bahçedere , Beyazköy ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Kurtdere

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Saray ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Saray ilçesinde ortaya çıkan kesinti 16 ekim cumartesi günü saat 12:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Saray ilçesinde 16 ekim cumartesi günü saat 12:10'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 16 ekim cumartesi günü saat 13:10'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Saray ilçesinde 16 ekim cumartesi günü saat 12:10'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi otuz dakika sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları