15 Haziran 2021 Şarköy'da 7 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Tekirdağ Şarköy ilçesinde yaşanmaktadır. Şarköy ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 15 haziran salı günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Şarköy ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Şarköy ilçesinde ortaya çıkan kesinti 15 haziran salı günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Şarköy ilçesinde 15 haziran salı günü saat 09:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 15 haziran salı günü saat 16:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Şarköy ilçesinde 15 haziran salı günü saat 09:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi yedi saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ŞARKÖY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
15 Haziran 2021 Salı Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
15 Haziran 2021 Salı Günü Saat 16:06

Kesinti Süresi
Yedi Saat

Kesinti Nedeni
ŞARKÖY PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Şarköy ilçesi İstiklal Mahallesinde Hüseyin Avni Başer Caddesi, Samanyolu Caddesi, Barış Manço Caddesi, Sarıcapaşa Caddesi, Marmara Caddesi, Dr.Cemal Özkan Caddesi, Karadeğirmen Caddesi ve bu Caddelere bağlı sokaklarda elektrik kesintisi olacaktır. Istiklal ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Istiklal
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları