14 Haziran 2021 Şarköy'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Şarköy yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 14 haziran pazartesi günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Şarköy ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Şarköy ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 14 haziran pazartesi günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Şarköy ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 09:06'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 12:06'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Şarköy ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 09:06'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti üç saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ŞARKÖY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 12:06

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
ŞARKÖY PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Şarköy İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Süleyman Sırrı Caddesi, Dumlupınar Caddesi, Sarıcapaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Hasan Tahsin Caddesi, 17 Kasım Caddesi, İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi, Nazımbey Caddesi ve bu caddelere bağlı sokaklar. Istiklal , Cumhuriyet ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Istiklal
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları