14 Haziran 2021 Marmaraereğlisi'de 2 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Marmaraereğlisi yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 14 haziran pazartesi günü saat 12:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde ortaya çıkan kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 12:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 12:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 14:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 12:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
MARMARAEREĞLİSİ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 12:06

Bitiş Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 14:06

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
ÇORLU PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. "M.EREĞLİSİ İLÇESİ; YAKUPLU MAH; KÖY İÇİ ÇORLU İLÇESİ; SEYMEN MAH; HAVA ALANI KAVŞAĞI, YAKUPLU SAPAĞI, SEYMEN MAH; HAVA ALANI KAVŞAĞI," Yakuplu , Seymen ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Yakuplu
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları