13 Haziran 2021 Çorlu'da 6 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Tekirdağ Çorlu ilçesinde yaşanmaktadır. Çorlu ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 13 haziran pazar günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Çorlu ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Çorlu ilçesinde ortaya çıkan kesinti 13 haziran pazar günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Çorlu ilçesinde 13 haziran pazar günü saat 09:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 13 haziran pazar günü saat 15:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Çorlu ilçesinde 13 haziran pazar günü saat 09:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi altı saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ÇORLU

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
13 Haziran 2021 Pazar Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
13 Haziran 2021 Pazar Günü Saat 15:06

Kesinti Süresi
Altı Saat

Kesinti Nedeni
ÇORLU PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ÇORLU İLÇESİ; ŞEYHSİNAN MAHALLESİ VAKIF İŞ MERKEZİ ETKİLENECEKTİR. Şeyhsinan ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Şeyhsinan
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları