12 Nisan 2021 Şarköy'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Şarköy yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 12 nisan pazartesi günü saat 09:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Şarköy ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Şarköy ilçesinde ortaya çıkan kesinti 12 nisan pazartesi günü saat 09:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Şarköy ilçesinde 12 nisan pazartesi günü saat 09:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 12 nisan pazartesi günü saat 13:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Şarköy ilçesinde 12 nisan pazartesi günü saat 09:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ŞARKÖY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Saat 09:04

Bitiş Zamanı
12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Saat 13:04

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
ŞARKÖY PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Şarköy İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde Namık Kemal Caddesi, 507.Sokak, 503.Sokak ve 524.Sokakta elektrik kesintisi olacaktır. Cumhuriyet ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Cumhuriyet
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları