11 Nisan 2021 Ergene'de 5 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Ergene yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 09:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Tekirdağ Ergene ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 11 nisan pazar günü saat 09:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Ergene ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 09:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 11 nisan pazar günü saat 14:04'ta sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Ergene ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 09:04'ta yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti beş saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ERGENE

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 09:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 14:04

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
ERGENE PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ERGTENE İLÇESİ; VELİMEŞE OSB (ÜSTÜN İŞ MAKİNA MEVKİİ) Velimeşe Osb ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
VelimeşeOsb
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları