10 Nisan 2021 Ergene'de 2 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Tekirdağ Ergene ilçesinde yaşanmaktadır. Ergene ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 10 nisan cumartesi günü saat 12:04 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Tekirdağ Ergene ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Ergene ilçesinde ortaya çıkan kesinti 10 nisan cumartesi günü saat 12:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Ergene ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 12:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 10 nisan cumartesi günü saat 14:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Ergene ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 12:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ERGENE

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 12:04

Bitiş Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 14:04

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
ERGENE PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. "ERGTENE İLÇESİ; YEŞİLTEPE MAH. TABAKHANELER; ÇEVRE YOLU MEVKİ, " Yeşiltepe ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Yeşiltepe
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları