10 Nisan 2021 Çorlu'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Çorlu ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 10 nisan cumartesi günü saat 09:04 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Çorlu ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Çorlu ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 10 nisan cumartesi günü saat 09:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Çorlu ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 09:04'ta yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 10 nisan cumartesi günü saat 12:04'ta sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Çorlu ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 09:04'ta ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti üç saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ÇORLU

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 09:04

Bitiş Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 12:04

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
ÇORLU PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. "ÇORLU İLÇESİ; HATİP MAH; TEKİRDAĞ YOLU, HATİP MAH; TEKİRDAĞ YOLU , SARI SALKIM SK, AKASMA SK," Hatip ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Hatip
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları