09 Ağustos 2021 Ergene'de 8 Saat Elektrik Kesintisi

Tekirdağ Ergene ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 09 ağustos pazartesi günü saat 09:08 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Tekirdağ

Etkilenen İlçe
ERGENE

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
09 Ağustos 2021 Pazartesi Günü Saat 09:08

Bitiş Zamanı
09 Ağustos 2021 Pazartesi Günü Saat 17:08

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
ERGENE PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ERGENE İLÇESİ; , VELİMEŞE MAHALLESİ (MUHTELİF BÖLGELER) Velimeşe ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Velimeşe

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Tekirdağ Ergene ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Tekirdağ Ergene ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 09 ağustos pazartesi günü saat 09:08'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Tekirdağ Ergene ilçesinde 09 ağustos pazartesi günü saat 09:08'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 09 ağustos pazartesi günü saat 17:08'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Tekirdağ Ergene ilçesinde 09 ağustos pazartesi günü saat 09:08'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti sekiz saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları