Tekirdağ İlinde Yaşanan Elektirik ve Su Kesintileri

Tekirdağ ilinde yaşanan güncel elektrik ve su kesintileri sitemizde listelenmiştir. Tekirdağ ilinde yaşanan elektrik ve su kesintilerine ait bilgiler TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. ve TESKİ - Tekirdağ Su firmasına ait bilgilere dayanmaktadır.

Bu kesintilerden etkilenen mahalleler belirttiğimiz listelerde yer almaktadır. Bulunduğunuz ilçeye ait mahalle bilgileri aşağıda yer almıyorsa mahallenize yakın diğer mahallelere ait elektrik ve su kesintisi bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Planlı olarak yapılan elektrik ve su kesintilerinde listede yer alan kesintiler bulunduğunuz mahallenin hepsinde yaşanmayabilir.

Arıza olarak ortaya çıkan elektrik ve su kesintilerinde ise beklenmedik bir durum söz konusu olduğu için elektrik ve su kesintisine ait bilgilerin eklenmesi zaman alabilmektedir.

Tekirdağ İlçeleri

Güncel elektrik kesintileri

25 Nisan 2021 Ergene'de 3 Saat Elektrik Kesintisi

ERGENE PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ERGENE İLÇESİ; VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN SAN. A.Ş, VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN MEVKİ, BURKASAN PLST.ATK.YÖN.ÇEV.DAN.HİZM.İNŞ.SAN.TİC.LTD, VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN MEVKİ, BAYKAR LOJISTIK, VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN MEVKİ, HASEFE MEŞRUBAT, VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN MEVKİ, ALİ KOÇ, VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN MEVKİ, AKIN BRODE SAN.VE TİC.A.Ş, VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN MEVKİ, NATUREL BOYA VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ, VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN MEVKİ, IDRIS YAZICI, VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN MEVKİ, CEMKA TEL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, VELİMEŞE OSB MAH; YILDIZ KAZAN MEVKİ, ARKAN TİC. PAZ. TEKS. İNŞ. KAĞIT SAN. LTD. ŞTİ., VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, SERCAN AKIN, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, S.S. ERGENE K.S. SİTESİ, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, RAFET DİZBAY, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, PİKSAN DÖKÜM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, ÖZBIYIKLAR ATIK TOPLAMA, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, ONURSAN VANA TEKSTİL VE MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, ONUR METAL, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, MESUT EREN, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, MEHMET KIZILGEDİK (ARDA YEM), VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, LAM PLASTİK TEKSTİL DIŞ TİC. VE PAZ. A.Ş. VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, KONUK ISI MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, KAPSAN MOBİLYA VE AKS. SAN., VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, GAMA PLASTİK, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, FORMAK TEKSTİL MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, DENİZ GRUP KİMYA, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, CANAN AYKAL, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN MEVKİ, ARSLANLAR PETROL ÜRÜN. TUR. NAK. VE HURDA METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN BORU, VELİMEŞE OSB MAH; DİZAYN BORU MEVKİ, Velimeşe Osb ...

ilçesinde yapılacak olan Elektrik kesintisi neden açıklaması bulunmamaktadır.

Üç Saat Tekirdağ Elektrik Kesintisi

Güncel su kesintileri

Süper! Şuanda bir kesinti mevcut değildir.
Tekirdağ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları