30 Mayıs 2023 Durağan'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Sinop Durağan ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının 30 may tuesday günü saat 13:05 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Sinop

Etkilenen İlçe
DURAĞAN

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
30 May 2023 Tuesday Günü Saat 13:05

Bitiş Zamanı
30 May 2023 Tuesday Günü Saat 14:05

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
30 31.05.2023 01.06.2026 tarihinde 09 30 17 00 saatleri arasında Sinop İli Durağan İlçesinde “2 Seviye Bakım Çalışması" nedeniyle “ Alpuğan Köyü Merkez, Çövlen, Karaçam, Haliloğlu ve Tekir Mahallesi, Kuz Köyü Merkez Mahallesi, Kaplangı Köyü Yaylası, Aşağıalınca Köyü Karaatlı Mahallesi ,Altınkaya Köyü Merkez ve Mahalleleri, Özkuruçay Köyü Merkez ve Mahalleleri” programlı olarak elektrik verilemeyecektir.

Kesinti Açıklaması
2 Seviye Bakım Çalışması

Etkilenen Mahalleler
ALPUĞAN KY. AŞAĞIALINCA KY. ÇERÇİLER BC. EMİRTOLU KY. KAPLANGI KY. KİRENCİK KY. KUZ KY. ALTINKAYA MH. ÖZKURUÇAY MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Sinop Durağan ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Sinop Durağan ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 30 may tuesday günü saat 13:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Sinop Durağan ilçesinde 30 may tuesday günü saat 13:05'te yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 30 may tuesday günü saat 14:05'te sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Sinop Durağan ilçesinde 30 may tuesday günü saat 13:05'te ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Sinop ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları