26 Mayıs 2023 Merkez'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Sinop Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 26 may friday günü saat 05:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Sinop

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
26 May 2023 Friday Günü Saat 05:05

Bitiş Zamanı
26 May 2023 Friday Günü Saat 07:05

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
26.05.2023 tarihinde 08:45 10:00 saatleri arasında Sinop İli Merkez İlçesinde “İletken Montaj Çalışması” nedeniyle “Korucuk Mahallesi Tırkışlar Mevki ile Sanayi Mevki” bölgesinde enerji kesintisi olacaktır

Kesinti Açıklaması
Armatür Montaj Çalışmaları

Etkilenen Mahalleler
KORUCUK MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Sinop Merkez ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Sinop Merkez ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 26 may friday günü saat 05:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Sinop Merkez ilçesinde 26 may friday günü saat 05:05'te yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 26 may friday günü saat 07:05'te sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Sinop Merkez ilçesinde 26 may friday günü saat 05:05'te ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Sinop ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları