29 Ocak 2023 Ayvacık'ta 2 Saat Elektrik Kesintisi

Samsun Ayvacık yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 29 january sunday günü saat 06:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Samsun

Etkilenen İlçe
AYVACIK

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
29 January 2023 Sunday Günü Saat 06:01

Bitiş Zamanı
29 January 2023 Sunday Günü Saat 08:01

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
29 30 31.01.2023 ve 01.02.2023 tarihlerinde 09:00 11:00 saatleri arasında Samsun ili Ayvacık ilçesi Tesis proje çalışmalarından dolayı Samsun ili Ayvacık ilçesi söğütpınar ,Gulpınar,Şenpınar, osmanlı mahalleleri bir kısmına enerji verilemeyecektir

Kesinti Açıklaması
TESİS PROJE ÇALIŞMASI ŞENPINAR KÖKDEN SÖĞÜTPINAR ÇIKIŞI

Etkilenen Mahalleler
GÜLPINAR MH. OSMANLI MH. SÖĞÜTPINAR MH. ŞENPINAR MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Samsun Ayvacık ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Samsun Ayvacık ilçesinde ortaya çıkan kesinti 29 january sunday günü saat 06:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Samsun Ayvacık ilçesinde 29 january sunday günü saat 06:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 29 january sunday günü saat 08:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Samsun Ayvacık ilçesinde 29 january sunday günü saat 06:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Samsun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları