28 Ocak 2023 Bafra'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Samsun Bafra yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 28 january saturday günü saat 03:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Samsun

Etkilenen İlçe
BAFRA

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 January 2023 Saturday Günü Saat 03:01

Bitiş Zamanı
28 January 2023 Saturday Günü Saat 04:01

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
28.01.2023 tarihinde Samsun Bafra İsmetpaşa mahallesinde 06.00 07.30 saatleri arasında enerji kesintisi yapılacaktır.Grupta var Ersan Kural

Kesinti Açıklaması
KOLON BAĞLAMA

Etkilenen Mahalleler
ALTINYAPRAK MH. CUMHURİYET MH. TABAKHANE MH. İSMETPAŞA MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Samsun Bafra ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Samsun Bafra ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 january saturday günü saat 03:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Samsun Bafra ilçesinde 28 january saturday günü saat 03:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 january saturday günü saat 04:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Samsun Bafra ilçesinde 28 january saturday günü saat 03:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Samsun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları