28 Ocak 2023 Atakum'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Samsun Atakum ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının 28 january saturday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Samsun

Etkilenen İlçe
ATAKUM

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 January 2023 Saturday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
28 January 2023 Saturday Günü Saat 10:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
28.01.2023 TARİHİNDE 12:00 13:00 SAATLERİ ARASINDA İLKADIM İLÇESİ DERECİK MAH. GECİÇİ ELEKTRİK VERİLEMEYECEKTİR.

Kesinti Açıklaması
MÜŞTEREK HATTA KOLON BAĞLAMA

Etkilenen Mahalleler
BEYPINAR MH. BÜYÜKKOLPINAR MH. DERECİK MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Samsun Atakum ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Samsun Atakum ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 january saturday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Samsun Atakum ilçesinde 28 january saturday günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 january saturday günü saat 10:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Samsun Atakum ilçesinde 28 january saturday günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Samsun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları