14 Ekim 2021 Canik'te 1 Saat Elektrik Kesintisi

Samsun Canik ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 14 ekim perşembe günü saat 13:10 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Samsun

Etkilenen İlçe
CANİK

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
14 Ekim 2021 Perşembe Günü Saat 13:10

Bitiş Zamanı
14 Ekim 2021 Perşembe Günü Saat 14:10

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
BAKIM ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması
BAKIM ÇALIŞMASI

Etkilenen Mahalleler
KARŞIYAKA MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Samsun Canik ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Samsun Canik ilçesinde ortaya çıkan kesinti 14 ekim perşembe günü saat 13:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Samsun Canik ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 13:10'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 14 ekim perşembe günü saat 14:10'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Samsun Canik ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 13:10'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Samsun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları