12 Nisan 2021 Bafra'da 10 Saat Elektrik Kesintisi

Samsun Bafra yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 12 nisan pazartesi günü saat 05:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Samsun Bafra ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Samsun Bafra ilçesinde ortaya çıkan kesinti 12 nisan pazartesi günü saat 05:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Samsun Bafra ilçesinde 12 nisan pazartesi günü saat 05:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 12 nisan pazartesi günü saat 15:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Samsun Bafra ilçesinde 12 nisan pazartesi günü saat 05:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi on saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Samsun

Etkilenen İlçe
BAFRA

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Saat 05:04

Bitiş Zamanı
12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Saat 15:04

Kesinti Süresi
On Saat

Kesinti Nedeni
12.04.2021 Tarihinde saat 08:30 18:00 arası Tesis çalışması yapılacağından Alparaslan, Fevzi Çakmak Mah. bir kısmına enerji verilemeyecektir.

Kesinti Açıklaması
TESİS ÇALIŞMASI

Etkilenen Mahalleler
ALPARSLAN MH. FEVZİ ÇAKMAK MH.
Samsun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları