08 Mayısıs 2021 Atakum'da 6 Saat Elektrik Kesintisi

Samsun Atakum yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 08 mayıs cumartesi günü saat 06:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Samsun Atakum ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Samsun Atakum ilçesinde ortaya çıkan kesinti 08 mayıs cumartesi günü saat 06:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Samsun Atakum ilçesinde 08 mayıs cumartesi günü saat 06:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 08 mayıs cumartesi günü saat 12:05'te sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Samsun Atakum ilçesinde 08 mayıs cumartesi günü saat 06:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi altı saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Samsun

Etkilenen İlçe
ATAKUM

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
08 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Saat 06:05

Bitiş Zamanı
08 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Saat 12:05

Kesinti Süresi
Altı Saat

Kesinti Nedeni
08.05.2021 TARİHİNDE SAAT 09:00 15:00 ARASINDA ATAKUM İLÇESİ İNCESU YALI MAH. GECİÇİ ELEKTRİK VERİLEMEYECEKTİR.

Kesinti Açıklaması
3.ŞAHIS KAYNAKLI ÇALIŞMA AĞAÇ BUDAMA

Etkilenen Mahalleler
İNCESU YALI MH.
Samsun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları