06 Mayısıs 2021 Terme'de 7 Saat Elektrik Kesintisi

Samsun Terme yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 06 mayıs perşembe günü saat 06:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Samsun Terme ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Samsun Terme ilçesinde ortaya çıkan kesinti 06 mayıs perşembe günü saat 06:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Samsun Terme ilçesinde 06 mayıs perşembe günü saat 06:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 06 mayıs perşembe günü saat 13:05'te sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Samsun Terme ilçesinde 06 mayıs perşembe günü saat 06:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi yedi saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Samsun

Etkilenen İlçe
TERME

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
06 Mayıs 2021 Perşembe Günü Saat 06:05

Bitiş Zamanı
06 Mayıs 2021 Perşembe Günü Saat 13:05

Kesinti Süresi
Yedi Saat

Kesinti Nedeni
Samsun İli Terme İlçesi 06.05.2021 tarihinde 09:00 16.00 saatleri arasında AĞAÇ KESİM ÇALIŞMALARI ( 3. ŞAHIS AĞAÇ KESİM ÇALIŞMALARI ) yapılacağından Samsun İli Terme İlçesi Sakarlı ve Çağlayan mahallesinin bir kısmına enerji verilemeyecektir

Kesinti Açıklaması
3. ŞAHIS AĞAÇ KESİM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
SAKARLI MH.
Samsun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları