04 Haziran 2023 Kavak'ta 7 Saat Elektrik Kesintisi

Samsun Kavak yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 04 june sunday günü saat 06:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Samsun

Etkilenen İlçe
KAVAK

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
04 June 2023 Sunday Günü Saat 06:06

Bitiş Zamanı
04 June 2023 Sunday Günü Saat 13:06

Kesinti Süresi
Yedi Saat

Kesinti Nedeni
SARALAN MH 3. ŞAHIS AĞAÇ KESİMİ ÜNAL ALTUNAY 05425369179

Kesinti Açıklaması
SARALAN MH 3. ŞAHIS AĞAÇ KESİMİ

Etkilenen Mahalleler
SARALAN MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Samsun Kavak ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Samsun Kavak ilçesinde ortaya çıkan kesinti 04 june sunday günü saat 06:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Samsun Kavak ilçesinde 04 june sunday günü saat 06:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 04 june sunday günü saat 13:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Samsun Kavak ilçesinde 04 june sunday günü saat 06:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi yedi saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Samsun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları