28 Eylül 2022 Iyidere'de 30 Dakika Elektrik Kesintisi

Rize İyidere yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 28 september wednesday günü saat 08:09 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Rize

Etkilenen İlçe
İYİDERE

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 September 2022 Wednesday Günü Saat 08:09

Bitiş Zamanı
28 September 2022 Wednesday Günü Saat 09:09

Kesinti Süresi
Otuz Dakika

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması (Ekip)

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
HAZAR MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Rize İyidere ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Rize İyidere ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 september wednesday günü saat 08:09'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Rize İyidere ilçesinde 28 september wednesday günü saat 08:09'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 september wednesday günü saat 09:09'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Rize İyidere ilçesinde 28 september wednesday günü saat 08:09'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi otuz dakika sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Rize ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları

Su firmaları