28 Eylül 2022 Iyidere'de 1 Saat Elektrik Kesintisi

Rize İyidere ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının 28 september wednesday günü saat 10:09 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Rize

Etkilenen İlçe
İYİDERE

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 September 2022 Wednesday Günü Saat 10:09

Bitiş Zamanı
28 September 2022 Wednesday Günü Saat 11:09

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması (Ekip)

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
HAZAR MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Rize İyidere ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Rize İyidere ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 september wednesday günü saat 10:09'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Rize İyidere ilçesinde 28 september wednesday günü saat 10:09'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 september wednesday günü saat 11:09'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Rize İyidere ilçesinde 28 september wednesday günü saat 10:09'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Rize ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları

Su firmaları