20 Kasım 2023 Derepazarı'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Rize Derepazarı yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 20 november monday günü saat 10:11 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Rize

Etkilenen İlçe
DEREPAZARI

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
20 November 2023 Monday Günü Saat 10:11

Bitiş Zamanı
20 November 2023 Monday Günü Saat 14:11

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
SOĞUKSU MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Rize Derepazarı ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Rize Derepazarı ilçesinde ortaya çıkan kesinti 20 november monday günü saat 10:11'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Rize Derepazarı ilçesinde 20 november monday günü saat 10:11'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 20 november monday günü saat 14:11'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Rize Derepazarı ilçesinde 20 november monday günü saat 10:11'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Rize ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları

Su firmaları